'' KARTON İLE ÇELİĞİN BİRLEŞTİĞİ TEKNOLOJİK NOKTADA,

GÜCÜNÜZÜ KATLIYORUZ"

Güven İle El ele , Daha İyiye...

HAKKIMIZDA

DİNÇER MAKİNE MÜHENDİSLİK İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

DİNÇER OTOMAT adıyla endüstriyel sanayinin talaşlı imalat sektörüne Bayrampaşa’da başlangıç yapan firma Sn. Mustafa Kemal DİNÇER tarafından 1994’te kuruldu.

Fason imalat alanında metal ve türevleri (çelik,pirinç,bronz,alaşımlı çelikler,vs.),plastik,vb..hammaddeleri işleyerek teknik resim ya da numune esasına dayalı vida,somun,mil,merdane,makine yedek parçaları,bağlantı elemanları üretimiyle ekonomiye olan katkısını göstermeye başladı.

2002 yılında; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 100 m2 lik çalışma alanına yatırım yaparak bilgisayar destekli imalat sistemine geçiş yaptı. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde CNC tezgahlarında sürücü sistemini ilk kullanan firmalara öncülük eden şirket DİNÇER MAKİNE… Seri imalat sektöründe öncü gelişmelerin başında gelen CNC lerdeki bu sürücü sistemleri ,mühendislik anlayışının olmazsa olmaz ilkeleri zaman-kalite ve ekonomik maliyet üçlüsünü kendi çatısı altında toplamış ve bünyesine geniş bir müşteri portföyü kazandırmıştır. Müşteri memnuniyeti,özgüven ve sahip olduğu prensiplerden taviz vermeden ,kendi bünyesinde de büyüyen DİNÇER MAKİNE Mühendislik İnş.San.Tic.Ltd.Şti yurtdışındaki taleplere de cevap vermeye başladı..

2010 yılında ;hizmetlerine mühendislik anlayışını da katarak kurumsal DİNÇER MAKİNE MÜHENDİSLİK İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında kemikleşen firma günümüzdeki faaliyetlerini 1200 m2 lik çalışma alanında daha geniş alana yaymıştır.

2015 yılında ; sınırlı sermaye ile başlayarak atılan bu adımlar artan talep ve yatırım teşvikleri ile beraber zamanla endüstriyel otomasyon sistemine dönüştü.

Kutu katlama ve yapıştırma makineleri üzerinde birleşen imalat ve yedek parça kalitesindeki tecrübe ile günümüzde arge ve inovasyon esasına dayalı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

2020 yılı itibariyle,kısa zamanda yurtiçinde matbaa ve ambalaj sektörünün makina üreticisi alanında liderlerinden olan Dinçer Makine , yurtdışındaki başarıları ile de ihracat alanında başarılar elde etmeye başlamış,ülke ekonomisine olan katkısını da arttırmıştır.

0
YILLIK TECRÜBESİ

KALİTE ANLAYIŞI

Firmamız, güvenilirlik anlayışını benimseyerek zamanında ve kaliteli hizmet anlayışını da arkasına almış; 1994 yılı itibariyle bugünkü durumuna gelmiştir. ISO 9001 ile beraber CNC ve NC sistemlerdeki başarısıyla hak ettiği yeri kısa zamanda almıştır.

 DİNÇER MAKİNE MÜHENDİSLİK, teknolojinin sunduğu imkanları değerlendirerek ve buna ayak uyulması yönündeki düşünce anlayışı ile CNC sistemlerine de ağırlık vermiş olup, kendi bünyesinde yan sanayi faaliyetlerini de devam ettirerek farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu yedek parça üretimini de sürdürmektedir. Kısaca DİNÇER MAKİNE MÜHENDİSLİK olarak biz öncelikle güvenilirlik diyoruz ve ekliyoruz: Güvenirlilik -Kalite -Zamanında iş teslimi prensiplerinden asla taviz vermiyoruz…

MİSYON VE VİZYON

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, beklentileri ve ötesinde yüksek performanslı, dünya kalitesinde makine ve parçalarını üretmek, kaliteli ve devamlılığı esas olan servis hizmetimizi sunmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak..

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetinde ve kalitede öncelikle ülkemizde sonra yurtdışı pazarında lider teknolojik seviyesi en üst bir kuruluş olarak sürekli gelişmek ve büyümek.

Sertifikalarımız